16 Haziran 2021 Havsa'da 8 Saat Elektrik Kesintisi

Edirne Havsa ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının 16 haziran çarşamba günü saat 09:06 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Edirne Havsa ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Edirne Havsa ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne Havsa ilçesinde 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 16 haziran çarşamba günü saat 17:06'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne Havsa ilçesinde 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti sekiz saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
HAVSA

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
16 Haziran 2021 Çarşamba Günü Saat 09:06

Bitiş Zamanı
16 Haziran 2021 Çarşamba Günü Saat 17:06

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
HAVSA PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. 1) Edirne İli Havsaİlçesi Bakışlar Köyü Çalışma Süresince Enerjisiz Kalacaktır. Bakıslar ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Bakıslar
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları