15 Haziran 2021 Merkez'da 3 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Edirne Merkez ilçesinde yaşanmaktadır. Merkez ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 15 haziran salı günü saat 14:06 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Edirne Merkez ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Edirne Merkez ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 15 haziran salı günü saat 14:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne Merkez ilçesinde 15 haziran salı günü saat 14:06'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 15 haziran salı günü saat 17:06'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne Merkez ilçesinde 15 haziran salı günü saat 14:06'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti üç saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
15 Haziran 2021 Salı Günü Saat 14:06

Bitiş Zamanı
15 Haziran 2021 Salı Günü Saat 17:06

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni
EDİRNE MERKEZ PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. 1) Edirne Merkez Kocasinan Mahallesinin; Melih Karaaslan Sokak ile 37 ve 40 Sokakları çalışma süresince enerjisiz kalacaktır. Koca Sinan ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
KocaSinan
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları