15 Haziran 2021 Keşan'da 10 Saat Elektrik Kesintisi

Edirne Keşan ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının 15 haziran salı günü saat 08:06 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Edirne Keşan ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Edirne Keşan ilçesinde ortaya çıkan kesinti 15 haziran salı günü saat 08:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne Keşan ilçesinde 15 haziran salı günü saat 08:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 15 haziran salı günü saat 18:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne Keşan ilçesinde 15 haziran salı günü saat 08:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi on saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
KEŞAN

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
15 Haziran 2021 Salı Günü Saat 08:06

Bitiş Zamanı
15 Haziran 2021 Salı Günü Saat 18:06

Kesinti Süresi
On Saat

Kesinti Nedeni
KEŞAN PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Keşan İlçesine Bağlı ; ve Özel Müşteriler Cumhuriyet , Mustafa Kemal Paşa , Yeni ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Cumhuriyet
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları