14 Haziran 2021 Merkez'da 6 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Edirne Merkez ilçesinde yaşanmaktadır. Merkez ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 14 haziran pazartesi günü saat 09:06 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Edirne Merkez ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Edirne Merkez ilçesinde ortaya çıkan kesinti 14 haziran pazartesi günü saat 09:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne Merkez ilçesinde 14 haziran pazartesi günü saat 09:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 14 haziran pazartesi günü saat 15:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne Merkez ilçesinde 14 haziran pazartesi günü saat 09:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi altı saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
14 Haziran 2021 Pazartesi Günü Saat 09:06

Bitiş Zamanı
14 Haziran 2021 Pazartesi Günü Saat 15:06

Kesinti Süresi
Altı Saat

Kesinti Nedeni
EDİRNE MERKEZ PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. 1) Edirne Merkez Yenikadın Köyü ve Yenikadın Askeri bölük merkeziçÇalışma süresince enerjisiz kalacaktır. Yenıkadın ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Yenıkadın
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları