10 Nisan 2021 Merkez'da 4 Saat Elektrik Kesintisi

Edirne Merkez yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 10 nisan cumartesi günü saat 09:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Edirne Merkez ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Edirne Merkez ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 10 nisan cumartesi günü saat 09:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne Merkez ilçesinde 10 nisan cumartesi günü saat 09:04'ta yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 10 nisan cumartesi günü saat 13:04'ta sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne Merkez ilçesinde 10 nisan cumartesi günü saat 09:04'ta ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti dört saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
10 Nisan 2021 Cumartesi Günü Saat 09:04

Bitiş Zamanı
10 Nisan 2021 Cumartesi Günü Saat 13:04

Kesinti Süresi
Dört Saat

Kesinti Nedeni
EDİRNE MERKEZ PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. "1) Edirne İli Yeniiamret Mahallesinin; Yüzbaşı Sokak, 4.Yeni Yol Sokak, 1.Mezarlık Çıkmazı Sokakta kalan müşterilerimiz çalışma süresince enerjisiz kalacaktır. " Yeniimaret ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Yeniimaret
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları