17 Haziran 2021 Serinhisar'da 5 Saat Elektrik Kesintisi

Denizli Serinhisar yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 17 haziran perşembe günü saat 12:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Adm Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Adm Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Denizli Serinhisar ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Denizli Serinhisar ilçesinde ortaya çıkan kesinti 17 haziran perşembe günü saat 12:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Denizli Serinhisar ilçesinde 17 haziran perşembe günü saat 12:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 17 haziran perşembe günü saat 17:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Denizli Serinhisar ilçesinde 17 haziran perşembe günü saat 12:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi beş saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Denizli

Etkilenen İlçe
SERİNHİSAR

Bağlı Kurum
ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
17 Haziran 2021 Perşembe Günü Saat 12:06

Bitiş Zamanı
17 Haziran 2021 Perşembe Günü Saat 17:06

Kesinti Süresi
Beş Saat

Kesinti Nedeni
Yatırım Tesislerinin Devreye Alınması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
ŞAIR EŞREF MAHALLESININ BIR KISMI MUSTAFA GÖKGÖZ PAŞA SAKARYA CADDELERI İNÖNÜ BULVARI VE BAĞLI ARA SOKAKLAR.
Denizli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları