16 Haziran 2021 Merkezefendi'de 3 Saat Elektrik Kesintisi

Denizli Merkezefendi yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 16 haziran çarşamba günü saat 09:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Adm Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Adm Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Denizli Merkezefendi ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Denizli Merkezefendi ilçesinde ortaya çıkan kesinti 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Denizli Merkezefendi ilçesinde 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 16 haziran çarşamba günü saat 12:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Denizli Merkezefendi ilçesinde 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi üç saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Denizli

Etkilenen İlçe
MERKEZEFENDİ

Bağlı Kurum
ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
16 Haziran 2021 Çarşamba Günü Saat 09:06

Bitiş Zamanı
16 Haziran 2021 Çarşamba Günü Saat 12:06

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni
Arıza Onarım Ve Bakım Nedeniyle

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
BAŞKARCI MAHALLESI DERE BAĞI CADDESI GÖK ÇAĞIL CADDELERI 1068 1069 1070 SOKAKLAR VE BAĞLI ARA SOKAKLAR
Denizli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları