15 Ocak 2021 Pamukkale'de 4 Saat Elektrik Kesintisi

Denizli Pamukkale yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 15 ocak cuma günü saat 09:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Adm Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Adm Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Denizli Pamukkale ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Denizli Pamukkale ilçesinde ortaya çıkan kesinti 15 ocak cuma günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Denizli Pamukkale ilçesinde 15 ocak cuma günü saat 09:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 15 ocak cuma günü saat 13:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Denizli Pamukkale ilçesinde 15 ocak cuma günü saat 09:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi dört saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Denizli

Etkilenen İlçe
PAMUKKALE

Bağlı Kurum
ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
15 Ocak 2021 Cuma Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
15 Ocak 2021 Cuma Günü Saat 13:01

Kesinti Süresi
Dört Saat

Kesinti Nedeni
Arıza Onarım Ve Bakım Nedeniyle

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
GONCALI MAHALLESI ESKI KÖY İÇI MEVKININ TAMAMI VE ÖZEL TRAFOLU MÜŞTERILER
Denizli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları