11 Nisan 2021 Acıpayam'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Denizli Acıpayam yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 11 nisan pazar günü saat 15:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Adm Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Denizli Acıpayam ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Denizli Acıpayam ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Adm Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 11 nisan pazar günü saat 15:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Denizli Acıpayam ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 15:04'ta yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 11 nisan pazar günü saat 16:04'ta sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Denizli Acıpayam ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 15:04'ta ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti bir saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Denizli

Etkilenen İlçe
ACIPAYAM

Bağlı Kurum
ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 15:04

Bitiş Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 16:04

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
Arıza Onarım Ve Bakım Nedeniyle

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
KIRCA MAHALLESININ TAMAMI OĞUZ MAHALLESININ BIR KISMI ILE ÖZEL TRAFOLU MÜŞTERILER.(ACISELSAN BILTAR-ÖT.)
Denizli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları