10 Haziran 2021 Acıpayam'da 4 Saat Elektrik Kesintisi

Denizli Acıpayam yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 10 haziran perşembe günü saat 13:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Adm Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Adm Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Denizli Acıpayam ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Denizli Acıpayam ilçesinde ortaya çıkan kesinti 10 haziran perşembe günü saat 13:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Denizli Acıpayam ilçesinde 10 haziran perşembe günü saat 13:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 10 haziran perşembe günü saat 17:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Denizli Acıpayam ilçesinde 10 haziran perşembe günü saat 13:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi dört saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Denizli

Etkilenen İlçe
ACIPAYAM

Bağlı Kurum
ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
10 Haziran 2021 Perşembe Günü Saat 13:06

Bitiş Zamanı
10 Haziran 2021 Perşembe Günü Saat 17:06

Kesinti Süresi
Dört Saat

Kesinti Nedeni
Yatırım Tesislerinin Devreye Alınması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
YAZIR MAHALLESININ BIR KISMI VE BAĞLI ARA SOKAKLAR ILE ÖZEL TRAFOLU MÜŞTERILER.
Denizli ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları