31 Mayıs 2023 Merkez'da 2 Saat Elektrik Kesintisi

Çorum Merkez yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 31 may wednesday günü saat 10:05 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Çorum

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
31 May 2023 Wednesday Günü Saat 10:05

Bitiş Zamanı
31 May 2023 Wednesday Günü Saat 12:05

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
SARAYLI KÖYÜ KOLON BAĞLAMA YAPILACAKTIR. DİREK NO: 112394 BAYRAM UĞUR

Kesinti Açıklaması
KOLON BAĞLAMA

Etkilenen Mahalleler
ALTINBAŞ KY. AŞAĞISARAYLI KY. GÜZELYURT KY. KARABÜRÇEK KY. MORSÜMBÜL KY. OYMAAĞAÇ KY. SARAYLI KY.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Çorum Merkez ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Çorum Merkez ilçesinde ortaya çıkan kesinti 31 may wednesday günü saat 10:05'te başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Çorum Merkez ilçesinde 31 may wednesday günü saat 10:05'te ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 31 may wednesday günü saat 12:05'te sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Çorum Merkez ilçesinde 31 may wednesday günü saat 10:05'te meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Çorum ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları