28 Ocak 2023 Osmancık'ta 8 Saat Elektrik Kesintisi

Çorum Osmancık yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 28 january saturday günü saat 05:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Çorum

Etkilenen İlçe
OSMANCIK

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
28 January 2023 Saturday Günü Saat 05:01

Bitiş Zamanı
28 January 2023 Saturday Günü Saat 13:01

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
3.SEVİYE BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI

Kesinti Açıklaması
3.SEVİYE BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI

Etkilenen Mahalleler
AKÖREN KY.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Çorum Osmancık ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Çorum Osmancık ilçesinde ortaya çıkan kesinti 28 january saturday günü saat 05:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Çorum Osmancık ilçesinde 28 january saturday günü saat 05:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 28 january saturday günü saat 13:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Çorum Osmancık ilçesinde 28 january saturday günü saat 05:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi sekiz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Çorum ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları