10 Nisan 2021 Merkez'da 4 Saat Elektrik Kesintisi

Çorum Merkez yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 10 nisan cumartesi günü saat 06:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Çorum Merkez ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Çorum Merkez ilçesinde ortaya çıkan kesinti 10 nisan cumartesi günü saat 06:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Çorum Merkez ilçesinde 10 nisan cumartesi günü saat 06:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 10 nisan cumartesi günü saat 10:04'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Çorum Merkez ilçesinde 10 nisan cumartesi günü saat 06:04'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi dört saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Çorum

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
10 Nisan 2021 Cumartesi Günü Saat 06:04

Bitiş Zamanı
10 Nisan 2021 Cumartesi Günü Saat 10:04

Kesinti Süresi
Dört Saat

Kesinti Nedeni
Tesis Proje Çalışmaları Nedeniyle Bölgede Elektrik Kesintisi Yapılacaktır.FURKAN AKGÜL 0546 808 38 45

Kesinti Açıklaması
Tesis Proje Çalışmaları

Etkilenen Mahalleler
AYVALI KY. ESKİCE KY. KONAKLI KY. KUŞSARAY KY. İKİPINAR MH.
Çorum ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları