04 Haziran 2023 Merkez'da 8 Saat Elektrik Kesintisi

Çorum Merkez yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 04 june sunday günü saat 06:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Çorum

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
04 June 2023 Sunday Günü Saat 06:06

Bitiş Zamanı
04 June 2023 Sunday Günü Saat 14:06

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
TESİS PROJE ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA BÖLGEDE ELEKTRİK KESİLECEKTİR. ERDEM ÖZSAHİN 0530 202 5425

Kesinti Açıklaması
TESİS PROJE ÇALIŞMALARI

Etkilenen Mahalleler
KUŞSARAY KY.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Çorum Merkez ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Çorum Merkez ilçesinde ortaya çıkan kesinti 04 june sunday günü saat 06:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Çorum Merkez ilçesinde 04 june sunday günü saat 06:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 04 june sunday günü saat 14:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Çorum Merkez ilçesinde 04 june sunday günü saat 06:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi sekiz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Çorum ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları