02 Haziran 2023 Oğuzlar'da 8 Saat Elektrik Kesintisi

Çorum Oğuzlar yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 02 june friday günü saat 06:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Çorum

Etkilenen İlçe
OĞUZLAR

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
02 June 2023 Friday Günü Saat 06:06

Bitiş Zamanı
02 June 2023 Friday Günü Saat 14:06

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
2. SEVİYE BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI

Kesinti Açıklaması
2. SEVİYE BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI

Etkilenen Mahalleler
AĞAÇÇAMI KY. GÖLBAŞI MH. KAYI KY.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Çorum Oğuzlar ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Çorum Oğuzlar ilçesinde ortaya çıkan kesinti 02 june friday günü saat 06:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Çorum Oğuzlar ilçesinde 02 june friday günü saat 06:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 02 june friday günü saat 14:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Çorum Oğuzlar ilçesinde 02 june friday günü saat 06:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi sekiz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Çorum ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları