01 Haziran 2023 Oğuzlar'da 3 Saat Elektrik Kesintisi

Çorum Oğuzlar yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 01 june thursday günü saat 06:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Çorum

Etkilenen İlçe
OĞUZLAR

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
01 June 2023 Thursday Günü Saat 06:06

Bitiş Zamanı
01 June 2023 Thursday Günü Saat 09:06

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni
TESİS PROJE ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA TR 17 DE ELEKTRİK KESİLECEKTİR. FATİH KARABAĞ 05434805325

Kesinti Açıklaması
TESİS PROJE ÇALIŞMALARI

Etkilenen Mahalleler
ASARÇAY MH. BİRTATLI MH. KIZILCAPELİT MH. ÇARŞI MH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Çorum Oğuzlar ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Çorum Oğuzlar ilçesinde ortaya çıkan kesinti 01 june thursday günü saat 06:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Çorum Oğuzlar ilçesinde 01 june thursday günü saat 06:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 01 june thursday günü saat 09:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Çorum Oğuzlar ilçesinde 01 june thursday günü saat 06:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi üç saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Çorum ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları