15 Ocak 2021 Merkez'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Çanakkale Merkez ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının 15 ocak cuma günü saat 15:01 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Çanakkale Merkez ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Çanakkale Merkez ilçesinde ortaya çıkan kesinti 15 ocak cuma günü saat 15:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Çanakkale Merkez ilçesinde 15 ocak cuma günü saat 15:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 15 ocak cuma günü saat 16:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Çanakkale Merkez ilçesinde 15 ocak cuma günü saat 15:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Çanakkale

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
15 Ocak 2021 Cuma Günü Saat 15:01

Bitiş Zamanı
15 Ocak 2021 Cuma Günü Saat 16:01

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
Şebeke Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Şebeke Çalışması
Çanakkale ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları