12 Nisan 2021 Yıldırım'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Bursa Yıldırım ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının 12 nisan pazartesi günü saat 09:04 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Bursa Yıldırım ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Bursa Yıldırım ilçesinde ortaya çıkan kesinti 12 nisan pazartesi günü saat 09:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Bursa Yıldırım ilçesinde 12 nisan pazartesi günü saat 09:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 12 nisan pazartesi günü saat 10:04'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Bursa Yıldırım ilçesinde 12 nisan pazartesi günü saat 09:04'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Bursa

Etkilenen İlçe
YILDIRIM

Bağlı Kurum
ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
12 Nisan 2021 Pazartesi Günü Saat 09:04

Bitiş Zamanı
12 Nisan 2021 Pazartesi Günü Saat 10:04

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
Şebeke Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Şebeke Çalışması
Bursa ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları