11 Nisan 2021 Osmangazi'de 8 Saat Elektrik Kesintisi

Bursa Osmangazi yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 11 nisan pazar günü saat 08:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Bursa Osmangazi ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Bursa Osmangazi ilçesinde ortaya çıkan kesinti 11 nisan pazar günü saat 08:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Bursa Osmangazi ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 08:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 11 nisan pazar günü saat 16:04'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Bursa Osmangazi ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 08:04'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi sekiz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Bursa

Etkilenen İlçe
OSMANGAZİ

Bağlı Kurum
ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 08:04

Bitiş Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 16:04

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
Şebeke Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Şebeke Çalışması
Bursa ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları