06 Mayısıs 2021 Mudurnu'da 3 Saat Elektrik Kesintisi

Bolu Mudurnu yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 06 mayıs perşembe günü saat 10:05 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Sakarya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Sakarya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Bolu Mudurnu ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Bolu Mudurnu ilçesinde ortaya çıkan kesinti 06 mayıs perşembe günü saat 10:05'te başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Bolu Mudurnu ilçesinde 06 mayıs perşembe günü saat 10:05'te ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Sakarya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 06 mayıs perşembe günü saat 13:05'te sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Bolu Mudurnu ilçesinde 06 mayıs perşembe günü saat 10:05'te meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Sakarya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi üç saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Bolu

Etkilenen İlçe
MUDURNU

Bağlı Kurum
SAKARYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
06 Mayıs 2021 Perşembe Günü Saat 10:05

Bitiş Zamanı
06 Mayıs 2021 Perşembe Günü Saat 13:05

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni
BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
ALPAGUT KÖYÜ YUKARI MAHALLESİ
Bolu ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları