Hakkımızda

Türkiye’de her ilde farklı elektrik firmaları, su firmaları ve doğalgaz firmaları hizmet vermektedir. Elektrik, su ve doğalgaz için hizmet sağlayan firmalar yaşanan aksaklıklar, bağlantı çalışmaları, şebeke yenileme, branşman arızası, planlı kesintiler ve daha iyi hizmet verebilmek adına yaptıkları çalışmalar nedeniyle hizmet sağladığı abonelerine elektrik kesintisi, su kesintisi ve doğalgaz kesintisi yaşatmaktadır.

Yaşayacağımız bu kesintilerden önceden haberdar olabilmemiz; tedbir alabilmemiz ve zor durumda kalmamamız için büyük önem taşır.

Özellikle salgın, deprem gibi oluşan toplumsal statüdeki felaketler açısından yaşanan kesintilerden anında bilgimizin olacağı bir yapıya sahip olabilmek için kesintileri sorgulayabileceğiniz sitemiz sizlere güvenli, kaliteli ve doğru hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Sitemiz üzerinden ülkemizdeki bütün illerde oluşan elektrik, su ve doğalgaz kesintilerine ulaşabilirsiniz.

Bulunduğunuz ildeki elektirik, su ve doğalgaz kesintilerini tek bir tıkla sorgulayabilirsiniz.Yaşanan kesintiler sebebiyle mağdur olmamak için sitemizdeki elektrik,su ve doğalgaz kesinti sorgulamalarını takip ediniz.

Kişilerin isteklerini ve yaşadıkları sorunları dikkate alan, güvenli ve anında hizmet anlayışıyla hareket eden, güçlü bir teknik altyapıyla kesinti sorgulma hizmeti vermekteyiz.