24 Temmuz 2021 Dursunbey'da 4 Saat Elektrik Kesintisi

Balıkesir Dursunbey yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 24 temmuz cumartesi günü saat 09:07 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Balıkesir Dursunbey ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Balıkesir Dursunbey ilçesinde ortaya çıkan kesinti 24 temmuz cumartesi günü saat 09:07'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Balıkesir Dursunbey ilçesinde 24 temmuz cumartesi günü saat 09:07'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 24 temmuz cumartesi günü saat 13:07'de sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Balıkesir Dursunbey ilçesinde 24 temmuz cumartesi günü saat 09:07'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi dört saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Balıkesir

Etkilenen İlçe
DURSUNBEY

Bağlı Kurum
ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
24 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Saat 09:07

Bitiş Zamanı
24 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Saat 13:07

Kesinti Süresi
Dört Saat

Kesinti Nedeni
Şebeke Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Şebeke Çalışması
Balıkesir ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları