15 Ocak 2021 Ayvalık'ta 4 Saat Elektrik Kesintisi

Balıkesir Ayvalık yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 15 ocak cuma günü saat 08:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Balıkesir Ayvalık ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Balıkesir Ayvalık ilçesinde ortaya çıkan kesinti 15 ocak cuma günü saat 08:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Balıkesir Ayvalık ilçesinde 15 ocak cuma günü saat 08:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 15 ocak cuma günü saat 12:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Balıkesir Ayvalık ilçesinde 15 ocak cuma günü saat 08:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Uludağ Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi dört saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Balıkesir

Etkilenen İlçe
AYVALIK

Bağlı Kurum
ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
15 Ocak 2021 Cuma Günü Saat 08:01

Bitiş Zamanı
15 Ocak 2021 Cuma Günü Saat 12:01

Kesinti Süresi
Dört Saat

Kesinti Nedeni
Şebeke Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Şebeke Çalışması
Balıkesir ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları