16 Ocak 2021 Çine'de 5 Saat Elektrik Kesintisi

Aydın Çine yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 16 ocak cumartesi günü saat 10:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Adm Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Adm Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Aydın Çine ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Aydın Çine ilçesinde ortaya çıkan kesinti 16 ocak cumartesi günü saat 10:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Aydın Çine ilçesinde 16 ocak cumartesi günü saat 10:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 16 ocak cumartesi günü saat 15:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Aydın Çine ilçesinde 16 ocak cumartesi günü saat 10:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Adm Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi beş saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Aydın

Etkilenen İlçe
ÇİNE

Bağlı Kurum
ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
16 Ocak 2021 Cumartesi Günü Saat 10:01

Bitiş Zamanı
16 Ocak 2021 Cumartesi Günü Saat 15:01

Kesinti Süresi
Beş Saat

Kesinti Nedeni
Arıza Onarım Ve Bakım Nedeniyle

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
ALABAYIR MAHALLESİ DERELİ MEVKİİ VE ATACAN MEVKİİ
Aydın ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları