24 Kasım 2023 Şavşat'ta 6 Saat Elektrik Kesintisi

Artvin Şavşat yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 24 november friday günü saat 11:11 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Artvin

Etkilenen İlçe
ŞAVŞAT

Bağlı Kurum
ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
24 November 2023 Friday Günü Saat 11:11

Bitiş Zamanı
24 November 2023 Friday Günü Saat 16:11

Kesinti Süresi
Altı Saat

Kesinti Nedeni
İşletme Bakım Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
YAVUZKÖY KÖYÜ AYVAZGİL MEVKİİ

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Artvin Şavşat ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Artvin Şavşat ilçesinde ortaya çıkan kesinti 24 november friday günü saat 11:11'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Artvin Şavşat ilçesinde 24 november friday günü saat 11:11'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 24 november friday günü saat 16:11'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Artvin Şavşat ilçesinde 24 november friday günü saat 11:11'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi altı saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Artvin ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları