22 Eylül 2023 Şavşat'ta 30 Dakika Elektrik Kesintisi

Artvin Şavşat yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 22 september friday günü saat 09:09 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Artvin

Etkilenen İlçe
ŞAVŞAT

Bağlı Kurum
ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
22 September 2023 Friday Günü Saat 09:09

Bitiş Zamanı
22 September 2023 Friday Günü Saat 09:09

Kesinti Süresi
Otuz Dakika

Kesinti Nedeni
İşletme Bakım Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
BALIKLI KÖYÜ

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Artvin Şavşat ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Artvin Şavşat ilçesinde ortaya çıkan kesinti 22 september friday günü saat 09:09'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Artvin Şavşat ilçesinde 22 september friday günü saat 09:09'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 22 september friday günü saat 09:09'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Artvin Şavşat ilçesinde 22 september friday günü saat 09:09'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi otuz dakika sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Artvin ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları