18 Eylül 2021 Merkez'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Artvin Merkez yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 18 eylül cumartesi günü saat 08:09 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Artvin Merkez ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Artvin Merkez ilçesinde ortaya çıkan kesinti 18 eylül cumartesi günü saat 08:09'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Artvin Merkez ilçesinde 18 eylül cumartesi günü saat 08:09'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 18 eylül cumartesi günü saat 09:09'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Artvin Merkez ilçesinde 18 eylül cumartesi günü saat 08:09'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Artvin

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
18 Eylül 2021 Cumartesi Günü Saat 08:09

Bitiş Zamanı
18 Eylül 2021 Cumartesi Günü Saat 09:09

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
TEİAŞ Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
SALKIMLI KÖYÜ AŞAĞI TOLGUM MEVKİİ
Artvin ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları