26 Kasım 2021 Serik'te belirsiz süre Su Kesintisi

Antalya Serik yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 26 november friday günü saat 07:11 tarihli su kesintisi ile ilgili asat - Antalya su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Antalya

Etkilenen İlçe
SERİK

Bağlı Kurum
ASAT - Antalya Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
26 November 2021 Friday Günü Saat 07:11

Kesinti Süresi
Belirsiz Süre

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Boru Patlagı

Etkilenen Mahalleler
MERKEZ MAH. KISMEN

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Asat - Antalya su açıklamasına göre Antalya Serik ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Antalya Serik ilçesinde ortaya çıkan kesinti 26 november friday günü saat 07:11'da başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Antalya Serik ilçesinde 26 november friday günü saat 07:11'da ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Asat - Antalya su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 'da sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Antalya Serik ilçesinde 26 november friday günü saat 07:11'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Asat - Antalya su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi belirsiz süre sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Antalya ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları