19 Temmuz 2021 Kaş'ta belirsiz süre Su Kesintisi

Antalya Kaş yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 19 temmuz pazartesi günü saat 13:07 tarihli su kesintisi ile ilgili asat - Antalya su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Asat - Antalya su açıklamasına göre Antalya Kaş ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Antalya Kaş ilçesinde ortaya çıkan kesinti 19 temmuz pazartesi günü saat 13:07'de başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Antalya Kaş ilçesinde 19 temmuz pazartesi günü saat 13:07'de ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Asat - Antalya su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 'da sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Antalya Kaş ilçesinde 19 temmuz pazartesi günü saat 13:07'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Asat - Antalya su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi belirsiz süre sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Antalya

Etkilenen İlçe
KAŞ

Bağlı Kurum
ASAT - Antalya Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
19 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Saat 13:07

Kesinti Süresi
Belirsiz Süre

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Antalya ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları