15 Eylül 2021 Gazipaşa'da belirsiz süre Su Kesintisi

Antalya Gazipaşa yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 15 eylül çarşamba günü saat 10:09 tarihli su kesintisi ile ilgili asat - Antalya su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Asat - Antalya su açıklamasına göre Antalya Gazipaşa ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Antalya Gazipaşa ilçesinde ortaya çıkan kesinti 15 eylül çarşamba günü saat 10:09'da başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Antalya Gazipaşa ilçesinde 15 eylül çarşamba günü saat 10:09'da ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Asat - Antalya su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 'da sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Antalya Gazipaşa ilçesinde 15 eylül çarşamba günü saat 10:09'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Asat - Antalya su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi belirsiz süre sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Antalya

Etkilenen İlçe
GAZİPAŞA

Bağlı Kurum
ASAT - Antalya Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
15 Eylül 2021 Çarşamba Günü Saat 10:09

Kesinti Süresi
Belirsiz Süre

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Boru Patlagı

Etkilenen Mahalleler
Antalya ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları