14 Ekim 2021 Manavgat'ta belirsiz süre Su Kesintisi

Antalya Manavgat yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 14 ekim perşembe günü saat 16:10 tarihli su kesintisi ile ilgili asat - Antalya su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Antalya

Etkilenen İlçe
MANAVGAT

Bağlı Kurum
ASAT - Antalya Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
14 Ekim 2021 Perşembe Günü Saat 16:10

Kesinti Süresi
Belirsiz Süre

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Boru Patlagı

Etkilenen Mahalleler

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Asat - Antalya su açıklamasına göre Antalya Manavgat ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Antalya Manavgat ilçesinde ortaya çıkan kesinti 14 ekim perşembe günü saat 16:10'da başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Antalya Manavgat ilçesinde 14 ekim perşembe günü saat 16:10'da ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Asat - Antalya su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 'da sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Antalya Manavgat ilçesinde 14 ekim perşembe günü saat 16:10'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Asat - Antalya su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi belirsiz süre sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Antalya ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları