11 Haziran 2021 Kemer'da belirsiz süre Su Kesintisi

Antalya Kemer yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 11 haziran cuma günü saat 12:06 tarihli su kesintisi ile ilgili asat - Antalya su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Asat - Antalya su açıklamasına göre Antalya Kemer ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Antalya Kemer ilçesinde ortaya çıkan kesinti 11 haziran cuma günü saat 12:06'da başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Antalya Kemer ilçesinde 11 haziran cuma günü saat 12:06'da ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Asat - Antalya su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 'da sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Antalya Kemer ilçesinde 11 haziran cuma günü saat 12:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Asat - Antalya su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi belirsiz süre sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Antalya

Etkilenen İlçe
KEMER

Bağlı Kurum
ASAT - Antalya Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
11 Haziran 2021 Cuma Günü Saat 12:06

Kesinti Süresi
Belirsiz Süre

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Boru Patlagı

Etkilenen Mahalleler
Antalya ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları