05 Mayısıs 2021 Kumluca'da belirsiz süre Su Kesintisi

Antalya Kumluca yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 05 mayıs çarşamba günü saat 08:05 tarihli su kesintisi ile ilgili asat - Antalya su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Asat - Antalya su açıklamasına göre Antalya Kumluca ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Antalya Kumluca ilçesinde ortaya çıkan kesinti 05 mayıs çarşamba günü saat 08:05'te başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Antalya Kumluca ilçesinde 05 mayıs çarşamba günü saat 08:05'te ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Asat - Antalya su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 'da sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Antalya Kumluca ilçesinde 05 mayıs çarşamba günü saat 08:05'te meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Asat - Antalya su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi belirsiz süre sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Antalya

Etkilenen İlçe
KUMLUCA

Bağlı Kurum
ASAT - Antalya Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
05 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Saat 08:05

Kesinti Süresi
Belirsiz Süre

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
İmalat

Etkilenen Mahalleler
Antalya ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları