24 Mayıs 2023 Çankaya'da 3 Saat Su Kesintisi

Ankara Çankaya yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 24 may wednesday günü saat 22:05 tarihli su kesintisi ile ilgili aski - Ankara su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Ankara

Etkilenen İlçe
ÇANKAYA

Bağlı Kurum
ASKİ - Ankara Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
24 May 2023 Wednesday Günü Saat 22:05

Bitiş Zamanı
25 May 2023 Thursday Günü Saat 01:05

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
İlko Sitesi tamamı

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Aski - Ankara su açıklamasına göre Ankara Çankaya ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Ankara Çankaya ilçesinde ortaya çıkan kesinti 24 may wednesday günü saat 22:05'te başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Ankara Çankaya ilçesinde 24 may wednesday günü saat 22:05'te ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Aski - Ankara su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 25 may thursday günü saat 01:05'te sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Ankara Çankaya ilçesinde 24 may wednesday günü saat 22:05'te meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Aski - Ankara su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi üç saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Ankara ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları