23 Şubat 2021 Beypazarı'da 3 Saat Elektrik Kesintisi

Ankara Beypazarı yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 23 şubat salı günü saat 13:02 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Başkent Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Başkent Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Ankara Beypazarı ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Ankara Beypazarı ilçesinde ortaya çıkan kesinti 23 şubat salı günü saat 13:02'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Ankara Beypazarı ilçesinde 23 şubat salı günü saat 13:02'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Başkent Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 23 şubat salı günü saat 15:02'de sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Ankara Beypazarı ilçesinde 23 şubat salı günü saat 13:02'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Başkent Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi üç saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Ankara

Etkilenen İlçe
BEYPAZARI

Bağlı Kurum
BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
23 Şubat 2021 Salı Günü Saat 13:02

Bitiş Zamanı
23 Şubat 2021 Salı Günü Saat 15:02

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Belde/Köy: MERKEZ - Mahalle: DİBEKÖREN - Sokak: DİBEKÖREN
Ankara ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları