23 Mayıs 2023 Etimesgut'ta 5 Saat Su Kesintisi

Ankara Etimesgut yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 23 may tuesday günü saat 08:05 tarihli su kesintisi ile ilgili aski - Ankara su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Ankara

Etkilenen İlçe
ETİMESGUT

Bağlı Kurum
ASKİ - Ankara Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
23 May 2023 Tuesday Günü Saat 08:05

Bitiş Zamanı
23 May 2023 Tuesday Günü Saat 13:05

Kesinti Süresi
Beş Saat

Kesinti Nedeni
Etimesgut Bağlıca Mahallesi Zirve caddesi, Kızılelma caddesi, Çambayırı caddesi civarı içme suyu dağıtım şebeke hattında oluşan arıza sebebiyle plansız su kesintisi yapılmıştır. Sabır ve Anlayışınız için teşekkür eder, Vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Zirve Caddesi Kızılelma caddesi Çambayırı caddesi civarı

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Aski - Ankara su açıklamasına göre Ankara Etimesgut ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Ankara Etimesgut ilçesinde ortaya çıkan kesinti 23 may tuesday günü saat 08:05'te başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Ankara Etimesgut ilçesinde 23 may tuesday günü saat 08:05'te ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Aski - Ankara su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 23 may tuesday günü saat 13:05'te sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Ankara Etimesgut ilçesinde 23 may tuesday günü saat 08:05'te meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Aski - Ankara su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi beş saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Ankara ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları