19 Temmuz 2021 Yenimahalle'de 3 Saat Su Kesintisi

Ankara Yenimahalle yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 19 temmuz pazartesi günü saat 21:07 tarihli su kesintisi ile ilgili aski - Ankara su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Aski - Ankara su açıklamasına göre Ankara Yenimahalle ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Ankara Yenimahalle ilçesinde ortaya çıkan kesinti 19 temmuz pazartesi günü saat 21:07'de başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Ankara Yenimahalle ilçesinde 19 temmuz pazartesi günü saat 21:07'de ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Aski - Ankara su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 19 temmuz pazartesi günü saat 23:07'de sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Ankara Yenimahalle ilçesinde 19 temmuz pazartesi günü saat 21:07'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Aski - Ankara su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi üç saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Ankara

Etkilenen İlçe
YENİMAHALLE

Bağlı Kurum
ASKİ - Ankara Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
19 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Saat 21:07

Bitiş Zamanı
19 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Saat 23:07

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni
Yenimahalle ilçesi Yogun tuketimden dolayı su kesintisi ve basinc düşüklüğü yaşanmakta olup ekiplerimiz depolara su takviyesi yapmaktadır. Mağduriyetiniz en kısa sürede giderilecektir. Yaşanan aksaklıklardan dolayı özür dileriz.

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Burç mah.Kayalar Mah.Kaletepe mah.Bariştepe.Avcilar mah mah. çiğdemtepe mah.Güventepe üst kodlari
Ankara ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları