18 Eylül 2023 Elmadağ'da 22 Saat Su Kesintisi

Ankara Elmadağ ortaya çıkan su kesintisi kaç saat sürecek ? Aski - Ankara su den alınan bilgiye göre 18 september monday günü saat 17:09 tarihinde başlayacak su kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.

Etkilenen İl
Ankara

Etkilenen İlçe
ELMADAĞ

Bağlı Kurum
ASKİ - Ankara Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
18 September 2023 Monday Günü Saat 17:09

Bitiş Zamanı
19 September 2023 Tuesday Günü Saat 15:09

Kesinti Süresi
Yirmi İki Saat

Kesinti Nedeni
Enerjisa alt yapı çalışmaları sebebi ile Kutludüğünde saat 17:00 a kadar enerji kesintisi yapacaktır bu sebep ile Ankara hattından su alınamayacak olup Hasanoğlanda ilerleyen saatlerde depo seviyeleri düşük veya bazı kesimler su alamayacaktır iyi günler dileriz

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
HASANOĞLAN GENELİ

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak su kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Ankara Elmadağ ilçesinde yaşanacak su kesintisi ne zaman başlayacak ? Ankara Elmadağ ilçesinde yaşanan su kesintisi aski - Ankara su kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 18 september monday günü saat 17:09'da başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Ankara Elmadağ ilçesinde 18 september monday günü saat 17:09'da yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? Aski - Ankara su su kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 19 september tuesday günü saat 15:09'da sonlanacaktır. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Ankara Elmadağ ilçesinde 18 september monday günü saat 17:09'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Aski - Ankara su su kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti yirmi iki saat sürecektir. Yaşanacak su kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Ankara ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları