18 Eylül 2023 Elmadağ'da 1 Gün Su Kesintisi

Ankara Elmadağ yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 18 september monday günü saat 17:09 tarihli su kesintisi ile ilgili aski - Ankara su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Ankara

Etkilenen İlçe
ELMADAĞ

Bağlı Kurum
ASKİ - Ankara Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
18 September 2023 Monday Günü Saat 17:09

Bitiş Zamanı
20 September 2023 Wednesday Günü Saat 04:09

Kesinti Süresi
Bir Gün

Kesinti Nedeni
Enerjisa alt yapı çalışmaları sebebi ile Kutludüğünde saat 17:00 a kadar enerji kesintisi yapacaktır bu sebep ile Ankara hattından su alınamayacak olup Hasanoğlanda ilerleyen saatlerde depo seviyeleri düşük veya bazı kesimler su alamayacaktır iyi günler dileriz

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
HASANOĞLAN GENELİ

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin tarihleri sayfamızda yer almaktadır. Ankara Elmadağ ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Aski - Ankara su su kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre 18 september monday günü saat 17:09'da başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Ankara Elmadağ ilçesinde 18 september monday günü saat 17:09'da ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Aski - Ankara su su kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti 20 september wednesday günü saat 04:09'da sonaerecektir. Su kesintileri hakkında detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Ankara Elmadağ ilçesinde 18 september monday günü saat 17:09'da yaşanacak kesinti kaç gün sürecek ? Aski - Ankara su su kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti bir gün sürecektir. Su kesintileri ile ilgili detaylar sayfamızda bulunmaktadır.
Ankara ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları