13 Ocak 2021 Polatlı'da 11 Saat Su Kesintisi

Ankara Polatlı ilçesinde meydana gelen su kesintisi hangi saatte sona erecek ? Aski - Ankara su 13 ocak çarşamba günü saat 23:01 tarihli su kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.


Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Aski - Ankara su açıklamasına göre Ankara Polatlı ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Ankara Polatlı ilçesinde ortaya çıkan kesinti 13 ocak çarşamba günü saat 23:01'da başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Ankara Polatlı ilçesinde 13 ocak çarşamba günü saat 23:01'da ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Aski - Ankara su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 14 ocak perşembe günü saat 10:01'da sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Ankara Polatlı ilçesinde 13 ocak çarşamba günü saat 23:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Aski - Ankara su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi on bir saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Ankara

Etkilenen İlçe
POLATLI

Bağlı Kurum
ASKİ - Ankara Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
13 Ocak 2021 Çarşamba Günü Saat 23:01

Bitiş Zamanı
14 Ocak 2021 Perşembe Günü Saat 10:01

Kesinti Süresi
On Bir Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
ETKİLENECEK YERLER: FATİH MAHALLESİ BİR BÖLÜMÜ
Ankara ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları