08 Nisan 2021 Pursaklar'da 11 Saat Su Kesintisi

Ankara Pursaklar ortaya çıkan su kesintisi kaç saat sürecek ? Aski - Ankara su den alınan bilgiye göre 08 nisan perşembe günü saat 22:04 tarihinde başlayacak su kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.


Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Aski - Ankara su açıklamasına göre Ankara Pursaklar ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? Ankara Pursaklar ilçesinde ortaya çıkan kesinti 08 nisan perşembe günü saat 22:04'ta başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

Ankara Pursaklar ilçesinde 08 nisan perşembe günü saat 22:04'ta ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? Aski - Ankara su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 09 nisan cuma günü saat 09:04'ta sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Ankara Pursaklar ilçesinde 08 nisan perşembe günü saat 22:04'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Aski - Ankara su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi on bir saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Ankara

Etkilenen İlçe
PURSAKLAR

Bağlı Kurum
ASKİ - Ankara Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
08 Nisan 2021 Perşembe Günü Saat 22:04

Bitiş Zamanı
09 Nisan 2021 Cuma Günü Saat 09:04

Kesinti Süresi
On Bir Saat

Kesinti Nedeni
Pursaklar ilçesi, Merkez Mahallesi Alperen caddesi içinde meydana gelen 600’lük çelik içmesuyu şebeke hattı arızası nedeniyle kesinti yapılacaktır.

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
-Yunus emre mahallesi bir kısmı -Fatih fatih mahallesi bir kısmı -Merkez mahallesi bir kısmı -Ayyıldız mahallesi bir kısmı etkilenecektir.
Ankara ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları