29 Mayıs 2023 Taşova'da 2 Saat Elektrik Kesintisi

Amasya Taşova yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 29 may monday günü saat 11:05 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Amasya

Etkilenen İlçe
TAŞOVA

Bağlı Kurum
YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
29 May 2023 Monday Günü Saat 11:05

Bitiş Zamanı
29 May 2023 Monday Günü Saat 13:05

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
29.05.2023 TARİHİNDE 14:30 İLE 16.00 SAATLERİ ARASINDA TAŞOVA HACIBEY AŞAĞI TR DE AKIM TRFOSU DEĞİŞİM ÇALIŞMASI YAPILACAĞINDAN BÖLGEDE PROGRAMLI OLARAK ELK KESİNTİSİ YAPILACAKTIR.

Kesinti Açıklaması
AKIM TRAFO DEĞİŞİM ÇALIŞMASI

Etkilenen Mahalleler
HACIBEYKÖYÜ KY.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Amasya Taşova ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Amasya Taşova ilçesinde ortaya çıkan kesinti 29 may monday günü saat 11:05'te başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Amasya Taşova ilçesinde 29 may monday günü saat 11:05'te ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 29 may monday günü saat 13:05'te sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Amasya Taşova ilçesinde 29 may monday günü saat 11:05'te meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Yeşilırmak Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Amasya ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları