17 Ocak 2022 Doğubayazıt'ta 10 Saat Elektrik Kesintisi

Ağrı Doğubayazıt yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 17 january monday günü saat 08:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Aras Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Ağrı

Etkilenen İlçe
DOĞUBAYAZIT

Bağlı Kurum
ARAS ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
17 January 2022 Monday Günü Saat 08:01

Bitiş Zamanı
17 January 2022 Monday Günü Saat 18:01

Kesinti Süresi
On Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Arıza bakım onarım ve Yatırım tesislerinin devreye alınması için Bakım onarım Ağrı ili Doğubeyazit ilçesi SARIGÜL MAHALLESİ ÜNİVERSİTE KÖKTE HİSHAKPAŞA SARAY ÇİKİŞİ 17.012022 tarihi saat 08.00 1800 saatleri arasında enerji kesintisi yapılacaktır Bilginize

Etkilenen Mahalleler
SARIGÜL MAH HİSHAKPAŞA SARAY DOSTALİ KÖYÜ YUKARITAVLA KÖYÜ GÖLLER KÖYÜ

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Aras Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Ağrı Doğubayazıt ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Ağrı Doğubayazıt ilçesinde ortaya çıkan kesinti 17 january monday günü saat 08:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Ağrı Doğubayazıt ilçesinde 17 january monday günü saat 08:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Aras Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 17 january monday günü saat 18:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Ağrı Doğubayazıt ilçesinde 17 january monday günü saat 08:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Aras Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi on saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Ağrı ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları